پروژه ها

برخی از پرژه های واحد تولید

برنامه آموزشی سازمان تامین اجتماعی «ره آورد تامین»

از برنامه‍های سفارشی که واحد تولید انجام داده برنامه آموزشی سازمان تامین اجتماعی است. طرح «ره آورد تامین» یک برنامه تلویزیونی به منظور آموزش کارمندان جدیدالورود نسبت به دستورالعمل‍ها، ضوابط و مقررات تامین اجتماعی می‍باشد که برای این برنامه یک دکور کاملاً تلویزیونی طراحی و اجرا و توسط واحد سیار و کارگردان تلویزیونی در فضای استودیو صدا ضبط گردید. این پروژه در نهایت در قالب 48 حلقه DVD تولید و با رضایت کامل کارفرما به سازمان تامین اجتماعی تحویل گردید.

 

آموزشی «قوانین و مقررات تامین اجتماعی»

یکی دیگر از پروژه‍های سفارشی، برنامه آموزشی «قوانین و مقررات  تامین اجتماعی» مربوط به معاونت فرهنگی سازمان تامین اجتماعی می‍باشد که به مبحث آموزش قوانین و مقررات بیمه‍ای سازمان در برابر کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی می‍پردازد. این برنامه توسط یک دوربین در فضای استودیو صدا و با دکور ضبط گردیده و در قالب 14 حلقه V-CD ارائه شده است.

 

فیلم  معرفی شرکت رفاه گستر: «گل گشت رفاه‍گستر»

در پی رضایت واحدها و معاونت‍های مختلف «سازمان تامین اجتماعی» از نحوه عملکرد و کیفیت تولید چند پروژه بزرگ سازمان، شرکت رفاه‍گستر تامین اجتماعی که از شرکت‍های تابعه «سازمان تامین اجتماعی» می‍باشد، سفارش ساخت فیلم معرفی شرکت و امکانات آن در سیزده نقطه کشور را به شرکت فرهنگ فیلم تهران ‍داد، که این پروژه نیز با رضایتمندی کامل کارفرما در مدت یک ماه در قالب یک DVD انجام پذیرفت.

 

نخستین «نمایشگاه بازسازی اقتصادی افغانستان»

«شرکت انتشارات علمی و فرهنگی» از جمله شرکت‍ها و مؤسساتی بود که در نخستین نمایشگاه «بازسازی اقتصادی افغانستان» شرکت نمود. در این نمایشگاه هئیت عالی رتبه‍ای از کشور دوست و برادر «افغانستان» حضور داشتند و در مراسمی از «شرکت انتشارات علمی و فرهنگی» بازدید نمودند. شرکت «فرهنگ فیلم تهران» نیز مسئولیت پوشش تصویربرداری و همچنین عکاسی آن را برعهده داشته که نتیجه آن 2 فیلم با فرمت DVD بوده که به شرکت انتشارات علمی و فرهنگی تحویل گردید. این نمایشگاه 2/10/87 لغایت 4/10/87 در محل هتل المپیک تهران برگزار گردید.

 

ساخت فیلم و تیزر نخستین «اجلاس ناشران جهان اسلام»

«شرکت انتشارات علمی و فرهنگی» برای نخستین بار در بین ناشرین پیش قدم در یک امر فرهنگی=بین المللی شد. قدمی که هدف مهم در عرصه نشر بسیار حائض اهمیت و درخور تقدیر است. سهم واحد تولید شرکت فرهنگ فیلم تهران در این اجلاس بزرگ تولید تیزر تلویزیونی و فیلم معرفی اجلاس بین‌المللی ناشران جهان اسلام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *