تولید ویدیویی نمایش آدم برفی(زندگی بسیار کوتاه است) آغاز شد

image_pdfimage_print

نمایش آدم برفی(زندگی بسیار کوتاه است) به کارگردانی مهدی مهدی آبادی در استودیو فرهنگ تولید می شود.
نمایش آدم برفی(زندگی بسیار کوتاه است) که در شانزدهمين جشنواره بين المللي تئاتر كودك و نوجوان اصفهان جایزه نخست بازیگری را از آن خود کرده است در مرحله تولید قرار دارد.
همچنین نمایش مذکور برنده جایزه اول مسابقه نمایشنامه‌نویسی در بخش کودک و نوجوان در اولین دوره مسابقه نمایشنامه‌نویسی و  نامزد جایزه طراح صحنه، نامزد جایزه نمایشنامه، نامزد جایزه کارگردانی از شانزدهمين جشنواره بين المللي تئاتر كودك و نوجوان اصفهان بوده است.
داستان این نمایش درباره آدم برفی است که در یک شب زمستانی در کنار مزرعه ای متولد می شود و در آنجا با مترسکی تنها دوستی می کند و با گذشتن از خودش، درس دوست داشتن و عشق را می آموزد و با فرستادن یک سلام به مترسک او را به حرکت وا می دارد.
این گزارش می افزاید نمایش فوق در ماههای اخیر در تالار هنر به روی صحنه رفته که گروه دکور و نور این نمایش در حال حاضر مشغول به آماده سازی تولید این کار هستند.
علی حاجی‌بنده، مجتبی گوهرخوایی، مونا بیگی، بهاره میرزاپور، مرتضی احمدی بازیگران این نمایش هستند.
سایر عوامل نمایش آدم برفی(زندگی بسیار کوتاه است) عبارتند از: تهیه کننده: امیر عباس تقی‌پور، نویسنده و کارگردان هنری: مهدی مهدی آبادی،  کارگردان تلویزیونی: حسن سلیمان میگونی، مدیر تولید: بهزاد ناظری، هماهنگی تولید و فنی: امین اسماعیلی، طراح صحنه: میترا حکیم هاشمی، روابط عمومی: سید مهدی محمدی.
گفتنی است اين شرکت از حدود دو سال پيش با هدف توليد و توزيع آثار نمايشي برتر و با شعار “تئاتر در خانه” به توليد آثاري چون مكبث، هملت،‌ سودادخت، ماکاندو، يه شهر بي پرنده، رمپل، مش مش قلي خان و  فيلم كوتاه خاطرات گمشده پرداخته و پيش از اين نيز با صدور اطلاعيه اي آمادگي خود را براي حمايت از گروه هاي نمايشي كه قصد توليد نسخه ويديويي آثار خود را دارند اعلام كرده بود.

برای دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *